Open

Arena Apartments

Oasis Not Just For Table Tennis:New Accommodation
in Vysočina

We are in Havlíčková Brod in Vysočina, 23 km north of Jihlava by the river Sázava. The city is a key transport hub in the Czech Republic. The accommodation is built from the premises of the former agricultural school in Havlíčková Brod. It is adjacent to the Birrel Arena, which is the home of the 6-time champion of the Czech Republic in table tennis. The area is often used by the Czech national team and for the preparation of HB Ostrov teams and young players in the Regional Center for Talented Youth.

40+
The complex has accommodation for 40 people, a classroom, a dining room, a kitchen, changing rooms and a relaxation area with a PlayStation. We also provide a modern gym and a Wellness zone with a sauna, steam baths and whirlpools. Parking and WI-FI are free. Reception 10:00 - 20:00, payment cards accepted. New rooms with private bathroom, minibar, fridge, Smart TV and the option of extra beds. Breakfast in the form of TAKE AWAY or buffet tables for larger groups. Possibility of lunches and dinners in the restaurant on the island. Check out the site at VR using 360 frames.
  • Apartments and services
Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Každý pokoj je vybaven vlastním socialním zařízením a ručníky, Smart TV, šatní skříní, minibarem, psacím stolem a židlí. Pro skupiny od 15 osob máme specilální nabídku 600Kč osoba/noc. Možnost zajištění snídaně, obědů i večeří. Pokud máte zájem o stolní tenis, nabízíme individuální trénink s profesionálními trenéry. Wellness není v ceně. Po dohodě možnost využití fit centra.

2 single beds

masážespamasáže
masážespamasáže
osoba850
osoba+snidane
1000
2 osoby1300
2 osoby+snidane
1500
Pokoj s manželskou postelí. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Každý pokoj je vybaven vlastním socialním zařízením a ručníky, Smart TV, šatní skříní, minibarem, psacím stolem a židlí. Pro skupiny od 15 osob máme specilální nabídku 600Kč osoba/noc. Možnost zajištění snídaně, obědů i večeří. Pokud máte zájem o stolní tenis, nabízíme individuální trénink s profesionálními trenéry. Wellness není v ceně. Po dohodě možnost využití fit centra.Útulný pokoj. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Každý pokoj je vybaven vlastním socialním zařízením a ručníky, Smart TV, šatní skříní, minibarem, psacím stolem a židlí. Pro skupiny od 15 osob máme specilální nabídku 600Kč osoba/noc. Možnost zajištění snídaně, obědů i večeří. Pokud máte zájem o stolní tenis, nabízíme individuální trénink s profesionálními trenéry. Wellness není v ceně. Po dohodě možnost využití fit centra.Breakfest . Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Každý pokoj je vybaven vlastním socialním zařízením a ručníky, Smart TV, šatní skříní, minibarem, psacím stolem a židlí. Pro skupiny od 15 osob máme specilální nabídku 600Kč osoba/noc. Možnost zajištění snídaně, obědů i večeří. Pokud máte zájem o stolní tenis, nabízíme individuální trénink s profesionálními trenéry. Wellness není v ceně. Po dohodě možnost využití fit centra.Snídaně. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Každý pokoj je vybaven vlastním socialním zařízením a ručníky, Smart TV, šatní skříní, minibarem, psacím stolem a židlí. Pro skupiny od 15 osob máme specilální nabídku 600Kč osoba/noc. Možnost zajištění snídaně, obědů i večeří. Pokud máte zájem o stolní tenis, nabízíme individuální trénink s profesionálními trenéry. Wellness není v ceně. Po dohodě možnost využití fit centra.

Wireless internet connection is available in common areas free of charge. Each room is equipped with its own social equipment and towels, Smart TV, wardrobe, minibar, desk and chair. For groups of 15 or more, we have a special offer of 600 CZK per person/night. The possibility of providing breakfast, lunch and dinner. If you are interested in table tennis, we offer individual training with professional coaches. Wellness is not included in the price. By agreement, the use of the fitness center is possible.

Výřivka. V přízemí budovy je nové privátní wellness s vířivkou, saunou, parními lázněmi.  Po domluvě možnost masáží a využití fitness centra - cena dle dohody.Finská sauna. V přízemí budovy je nové privátní wellness s vířivkou, saunou, parními lázněmi.  Po domluvě možnost masáží a využití fitness centra - cena dle dohody.Masážní prostory. V přízemí budovy je nové privátní wellness s vířivkou, saunou, parními lázněmi.  Po domluvě možnost masáží a využití fitness centra - cena dle dohody.Masážní prostory. V přízemí budovy je nové privátní wellness s vířivkou, saunou, parními lázněmi.  Po domluvě možnost masáží a využití fitness centra - cena dle dohody.

On the ground floor of the building there is a new private wellness area with a whirlpool, sauna, and steam bath. Price 4000 CZK/90 min for groups of 10 or more. Upon agreement, the possibility of massages and use of the fitness center - price according to agreement.

Prostory wellness. V přízemí budovy je nové privátní wellness s vířivkou, saunou, parními lázněmi.  Po domluvě možnost masáží a využití fitness centra - cena dle dohody.

Wellness

masážespamasáže
10osoba
4000
  • Surroundings

Lipnice Castle

Lipnice Castle – You will feel like in a fairy tale in the medieval Lipnice Castle. The fairy tales The Devil Knows Why and Long Live the Knights were filmed here. It is located 15 km from Havlíčkov Brod.

Hrad Lipnice – Jako v pohádce si budete připadat na středověkém hradu Lipnice. Natáčely se tu pohádky Čert ví, proč a také Ať žijí rytíři. Nachází se 15km od Havlíčkova Brodu

Biathlon in Nové Město in Moravia

The annual biathlon race in Nové Město na Morava is one of the highlights of the biathlon calendar. This prestigious event takes place in the picturesque surroundings of Moravian forests and attracts the best biathlon competitors from all over the world. The competition is known for its challenging courses and a passionate crowd that cheers the competitors on every lap.

Každoroční biatlonový závod v Novém Městě na Moravě je jedním z vrcholů biatlonového kalendáře. Tato prestižní událost se koná v malebném prostředí moravských lesů a přitahuje nejlepší biatlonové závodníky z celého světa. Soutěž je známá svými náročnými tratěmi a vášnivým publikem, které podporuje závodníky v každém kole.

Ski resort Vysoká

The Vysoká ski resort is located 8 km from Havl.Brod. The length of the slope is 420 meters and the elevation is 85 meters. Lift with a capacity of 900 persons/hour. Free parking in the meadow next to the complex.

Lyžařský areál Vysoká se nachází 8km od Havl.Brodu. Délka sjezdovky je 420 metrů a převýšení 85 metrů. Vlek s kapacitou 900 osob/hodinu. Parkování zdarma na louce vedle areálu.

The regional town of Jihlava

The regional city of Jihlava is a regional and statutory city located on the Bohemian-Moravian Highlands and located on the former Czech-Moravian border, which is partly formed here by the river Jihlava. Historically, it is a Moravian city and even today most of Jihlava lies on the Moravian side, only the northwestern edge is in Bohemia. It is located 20 minutes by car from Havl.Brod.

Krajské město Jihlava je krajské a statutární město, ležící na Českomoravské vrchovině a položené na někdejší česko-moravské zemské hranici, tvořené zde z části řekou Jihlavou. Historicky se jedná o moravské město a i dnes většina Jihlavy leží na moravské straně, pouze severozápadní okraj je v Čechách Nachází se 20 min cesty autem z Havl.Brodu.

You can reach us by foot from the center in 20 minutes. This walk will allow you to reach our location and start enjoying all the services we offer.

  • Contact
Adress:
Jihlavská 895, Havlíčkův Brod, 580 01
Reception:
+420 606 838 786
E-mail:
arena
@arenaapartmentshb.cz

Looking for the perfect retreat for your four-legged friend?

Tig House

Arena Apartments HB © 2024. All Rights Reserved.

Web developer - Adam Hitzger